Zandstraalcabine / straalcabine / straalkast
inclusief
- voetpedaal
- rubber / vinyl handschoenen
- straalpistool SB420LG incl 4 nozzles
- beschermfolies
- verlichting
- drukregelaar
- afzuiging
- foam band
Niet geschikt voor soda stralen.
Specificaties
| Capaciteit | 420 L |
| Oppervlakte werkblad | 1160 x 580 x 570 mm |
| Laadvermogen max. | 40 kg |
| Voltage | 230V |
| Drukgebied | 4 - 8 Bar |
| Luchtverbruik | 700 L/min per blasting gun |
| Mondstuk diameter | 6 - 7 mm |
Productafmetingen:
| Length | 1.350 mm |
|---|---|
| Width | 900 mm |
| Height | 1.700 mm |
| Weight | 124,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.280 mm |
|---|---|
| Width | 1.250 mm |
| Height | 770 mm |
| Weight | 160,00 kg |











