Foam band voor afdichting voor zandstraalkast 420ltr
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 150 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 23 mm |
| Weight | 0,04 kg |
Foam band voor afdichting voor zandstraalkast 420ltr
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 150 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 23 mm |
| Weight | 0,04 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren