Gasveer voor zandstraalkast SB42A, SB99A, SB120A
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 445 mm |
|---|---|
| Width | 27 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,25 kg |
Gasveer voor zandstraalkast SB42A, SB99A, SB120A
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 445 mm |
|---|---|
| Width | 27 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,25 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren