Straalmasker / straalkap
Ideaal om te gebruiken bij het stralen met straalketels. Het masker is voorzien van een groot zichtveld, een veiligheidshelm en een zachte band voor het voorhoofd.
afmetingen kijkvenster = 115 x 60mm
Productafmetingen:
| Length | 250 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 0,7 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 280 mm |
|---|---|
| Width | 220 mm |
| Height | 190 mm |
| Weight | 0,79 kg |