Wiel centreer ring / Balanceerdop
Geschikt voor alle Trainsway bandenbalanceer machines
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,1 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 130 mm |
|---|---|
| Width | 130 mm |
| Height | 17 mm |
| Weight | 0,20 kg |
Wiel centreer ring / Balanceerdop
Geschikt voor alle Trainsway bandenbalanceer machines
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,1 kg |
| Length | 130 mm |
|---|---|
| Width | 130 mm |
| Height | 17 mm |
| Weight | 0,20 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren