Wielloodtang / wielgewichttang
Geschikt om gewichtjes op banden te plaatsen tijdens het balanceren
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 240 mm |
|---|---|
| Width | 90 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0,75 kg |