Deze oplader is geschikt voor de werklamp LB10LIS.
12V
1A
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,2 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 70 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 0,30 kg |
Deze oplader is geschikt voor de werklamp LB10LIS.
12V
1A
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,2 kg |
| Length | 70 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 0,30 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren