Straalketel / mobiele straalketel
Voor het zandstralen van onderdelen om te lassen of verven.
Gebruik aluminium oxide of glasparels voor het schoonmaken.
De ketel is o.a. uitgerust met een zandstraal pistool, 4 nozzles
(2mm, 2,5mm, 3mm en 3,5mm)
, manometer, straalmasker, trechter en slang.
- tank volume = 40L
- slanglengte = 2,5m
- werkdruk = 4,5 - 8,5 bar
- luchtverbruik = min 170 - max 700 L/min
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 21,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 770 mm |
|---|---|
| Width | 420 mm |
| Height | 370 mm |
| Weight | 22,00 kg |