Straalpistool voor SK28V
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 210 mm |
|---|---|
| Width | 155 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,40 kg |
Straalpistool voor SK28V
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 210 mm |
|---|---|
| Width | 155 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,40 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren