Solenoid / stoprelais
- zware uitvoering
Productafmetingen:
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 60 mm |
| Height | 65 mm |
| Weight | 1.490,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 100 mm |
|---|---|
| Width | 215 mm |
| Height | 90 mm |
| Weight | 1,58 kg |
Solenoid / stoprelais
- zware uitvoering
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 60 mm |
| Height | 65 mm |
| Weight | 1.490,0 kg |
| Length | 100 mm |
|---|---|
| Width | 215 mm |
| Height | 90 mm |
| Weight | 1,58 kg |