Let op! Hier vindt u de nieuwe lijn elektrische hydraulische werkplaatspersen >>>
Deze Mammuth garagepers is een krachtige en veelzijdige pers. Dankzij het volledig gelaste frame en de elektrische hand- of voetbediening biedt deze pers snelheid, kracht en precisie. Hierdoor is de pers een betrouwbare keuze voor elke werkplaats. De pers wordt geleverd inclusief 2 persblokken.
- Elektrische bediening: Inspanningsvrij en snelle bediening.
- Handlier: Werkbed eenvoudig te bevestigen op 8 verschillende hoogtes en de cilinder zijwaarts.
- Verwisselbare opnamedop: Gemakkelijk los te halen voor het gebruik van andere opzetstukken.
- Veiligheidsrooster: Voor extra bescherming tijdens gebruik.
- Voetpedaal: Houd je handen vrij.
Let op: de pers wordt geleverd zonder de hydraulische olie CH22 (22 liter).
Specificaties
| Capaciteit | 75 ton |
| Werkbed breedte | 800 mm |
| Werkbed diepte | 280 mm |
| Minimale werkhoogte | 183 mm |
| Maximale werkhoogte | 897 mm |
| Cilinderslag | 250 mm |
| Cilinderdiameter | ø78 mm |
| Voltage | 400V |
| Vermogen | 1.5 kw |
| Motortoerental | 1400 rpm |
| Perssnelheid uitgaand | 2.3 mm/sec |
| Perssnelheid ingaand | 3.8 mm/sec |
| Oliecapaciteit | 22 L |
| Type olie | OCH22 |
Productafmetingen:
| Length | 1.140 mm |
|---|---|
| Width | 800 mm |
| Height | 1.860 mm |
| Weight | 491,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 2.040 mm |
|---|---|
| Width | 1.090 mm |
| Height | 365 mm |
| Weight | 548,00 kg |