Frame voor plaatwals 0,8 x 610mm
Dit onderstel is geschikt voor de plaatwals 0,8 x 610mm met de code SR610.
Productafmetingen:
| Length | 745 mm |
|---|---|
| Width | 305 mm |
| Height | 655 mm |
| Weight | 15,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 775 mm |
|---|---|
| Width | 340 mm |
| Height | 145 mm |
| Weight | 16,00 kg |