Ringsleutelset gebogen
-maat = 8x10, 11x13, 14x15, 17x19, 21x22mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 250 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 65 mm |
| Weight | 1,49 kg |
Ringsleutelset gebogen
-maat = 8x10, 11x13, 14x15, 17x19, 21x22mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 250 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 65 mm |
| Weight | 1,49 kg |