Pijpenbuiger op wielen
- 16 ton
- slag = 240mm
- buiggebied = 1/2" - 2"
- mallen = 1/2", 3/4", 1", 1 1/4", 1 1/2", 2"
- buiten diameter = 22mm - 60mm
- dikte van pijp = 2,75 - 4,5mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 44,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 735 mm |
|---|---|
| Width | 325 mm |
| Height | 170 mm |
| Weight | 46,00 kg |