T-stuk met manometer
tot 1000bar
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 160 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 1,21 kg |
T-stuk met manometer
tot 1000bar
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 160 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 1,21 kg |