Bandenkrijt
Dit Fabbri multifunctioneel bandenkrijt is geschikt voor het markeren van banden, beton, metaal, hout, karton, papier etc.
10,5 x 1,5cm
12 stuks
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 1,2 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 120 mm |
|---|---|
| Width | 85 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 1,20 kg |