Reifenkreide
These Fabbri multifunctional marking crayons are suitable for marking tires, concrete, metal, wood, cardboard, paper etc.
10,5 x 1,5cm
12 stuks
Produkt Abmessungen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 1,2 kg |
Abmessungen der Verpackung:
| Length | 120 mm |
|---|---|
| Width | 85 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 1,20 kg |