Verrijdbare onderkast / werkbank
Deze Cowley verrijdbare onderkast met gietijzeren blad en T-gleuven is geschikt als werkbank voor zowel de elektrische als pneumatische taparmen. Vanwege de hoogte van 895mm kan er ergonomisch gewerkt worden.
De kast beschikt over 3 T-gleuven, 4 zwenkwielen met rem en 2 deuren met daarachter opbergruimte. De kast is ook voorzien van bevestigingsgaten voor de taparmen in 2 hoeken.
Technische specificaties:
- afmetingen = 900 x 600 x 895mm
- breedte T-gleuven = 16mm
- zwaar gietijzeren werkblad
- 4 zwenkwielen met rem
Productafmetingen:
| Length | 900 mm |
|---|---|
| Width | 600 mm |
| Height | 895 mm |
| Weight | 82,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 910 mm |
|---|---|
| Width | 610 mm |
| Height | 900 mm |
| Weight | 85,00 kg |