Deze Utilnova universele adapter wordt gebruikt om te werken met aluminium velgen en is geschikt voor de REF04 kunststof montagekop.
diameter = 28mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,4 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 75 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 105 mm |
| Weight | 0,40 kg |