This Utilnova universal adapter is used to work with aluminum rims and is suitable for the REF04 plastic mounting head.
diameter = 28mm
Produkt Abmessungen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,4 kg |
Abmessungen der Verpackung:
| Length | 75 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 105 mm |
| Weight | 0,40 kg |