[WBG186M18] Verrijdbare werkbank 2x 2 deuren 7 laden kast incl. gereedschapswand en bovenkast
Productcode: WBG186M18
EAN: 8720028139774
Beschikbaarheid: Uitverkocht
Naar verwachting weer op voorraad: 7 - 9 weken
Snelle levering uit grote voorraad.
Veilige betaling via diverse betaalmogelijkheden.
  • 2 zwenkwielen met rem
  • Achterpaneel
  • Bovenkasten
Deze mobiele werkbank bestaat uit:
  • 1x WBG186M
  • 2x BG62D2
  • 1x BG62L7
  • 1x BG186WT
  • 4x BG01CE
  • 6x BG62BP
  • 3x BG62WD1
Productafmetingen:
Length 1.860 mm
Width 580 mm
Height 2.119 mm
Weight 209,2 kg
Afmetingen van de verpakking:
Length 1.200 mm
Width 800 mm
Height 2.000 mm