Spiegel voor koplamptester
Geschikt voor de koplamptesters KT01A en KT01AL.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,7 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 440 mm |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 0,60 kg |
Spiegel voor koplamptester
Geschikt voor de koplamptesters KT01A en KT01AL.
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,7 kg |
| Length | 440 mm |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 0,60 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren