Let op! Het nieuwe product is nu beschikbaar, volg de link om meer details te weten te komen >>>
Bankschroef
- maat = 100mm
- materiaal = staal
- instelbare geleiding
- groot stalen aambeeld
- draaibare voet
Productafmetingen:
| Length | 285 mm |
|---|---|
| Width | 140 mm |
| Height | 120 mm |
| Weight | 5,7 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 300 mm |
|---|---|
| Width | 165 mm |
| Height | 130 mm |
| Weight | 6,00 kg |