Hakenset
- 1x klein gebogen haak = 15"
- 1x 90 graden haak = 15"
- 1x rechte haak = 15"
- 1x ronde haak = 15"
Productafmetingen:
| Length | 400 mm |
|---|---|
| Width | 145 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0,81 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 415 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 0,92 kg |