Doppenset 3/8'' 24 delig
Dit 3/8'' doppenset van XPTools is ontworpen voor optimale toepassing en ideaal voor gebruik binnen en buiten de werkplaats.
De stalen koffer met foam inleg biedt een duidelijke keuze en sterke opslagoplossing.
De set is uitgerust met een adapter van ⅜ naar ¼'' zodat het in aanvulling gebruikt kan worden met de 1/4" socket set (XP14S20), het heeft ook een ¼ handvat om ¼ aanlsuiting te verlengen of te verbinden.
24-delige gereedschapsset bevat:
- 14 stuks doppen 3/8" aansluiting : 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 19 - 20 - 21 - 22 mm
- 1 stuk adapter 3/8" naar 1/4"
- 1 stuk 3/8" wringijzer
- 1 stuk 3/8" aansluiting kniestuk
- 1 stuk spinner handvat 6"
- 2 stuks 3/8" aansluiting bougie dop 16 en 21mm
- 1 stuk 3/8"x6" aansluiting verlengstuk
- 1 stuk 3/8"x3" aansluiting verlengstuk
- 1 stuk 3/8" ratel met 72 tanden
- 1 stuk metalen koffer
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 165 mm |
| Productbreedte | 310 mm |
| Producthoogte | 40 mm |
| Productgewicht | 2,475 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 170 mm |
| Verpakkingsbreedte | 320 mm |
| Verpakkingshoogte | 50 mm |
| Gewicht | 2,57 Kg |