Bullram document- en tablethouder biedt een vaste plek op de gereedschapswagen TB68L7 voor papierwerk, documenten en een tablet, zonder dat dit los op het werkblad ligt of in een lade belandt.
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 280 mm |
| Productbreedte | 50 mm |
| Producthoogte | 274 mm |
| Productgewicht | 1,0 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 280 mm |
| Verpakkingsbreedte | 140 mm |
| Verpakkingshoogte | 100 mm |
| Gewicht | 1,01 Kg |