Bullram spuitbushouder geeft een vaste plek op de gereedschapswagen TB68L7 voor spuitbussen. Zo blijven veelgebruikte producten direct beschikbaar, zonder dat ze tussen het gereedschap worden opgeborgen.
Productafmetingen:
| Length | 280 mm |
|---|---|
| Width | 85 mm |
| Height | 130 mm |
| Weight | 0,77 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 295 mm |
|---|---|
| Width | 140 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 1,00 kg |