Steek/ringsleutel
-maat = 26mm
-DIN3113
-chrome vanadium
-verchroomd
-mat afgewerkt
Productafmetingen:
| Length | 288 mm |
|---|---|
| Width | 51 mm |
| Height | 131 mm |
| Weight | 0,332 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 293 mm |
|---|---|
| Width | 53 mm |
| Height | 13 mm |
| Weight | 0,33 kg |
Steek/ringsleutel
-maat = 26mm
-DIN3113
-chrome vanadium
-verchroomd
-mat afgewerkt
| Length | 288 mm |
|---|---|
| Width | 51 mm |
| Height | 131 mm |
| Weight | 0,332 kg |
| Length | 293 mm |
|---|---|
| Width | 53 mm |
| Height | 13 mm |
| Weight | 0,33 kg |