Steek slagsleutel
Speciaal voor het zware werk
-maat = 55mm
-norm = Din133
-chrome-vanadium staal
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 350 mm |
|---|---|
| Width | 140 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 2,50 kg |