Draaimomentsleutel
Deze Seneca professionele momentsleutel is zeer geschikt voor het aandraaien van schroeven en bouten op een vooraf ingestelde kracht, zoals bijvoorbeeld bij onderhoud aan motorfietsen e.d.
De momentsleutel wordt gekalibreerd geleverd, met een toetsing op een nauwkeurigheid van 4%.
Specificaties:
moment = 20 - 110Nm
aanduiding = Nm en ft-lb
opname = 3/8"
draairichting = rechtsom
omschakelbare ratel
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 0 mm |
| Productbreedte | 0 mm |
| Producthoogte | 0 mm |
| Productgewicht | 0,0 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 400 mm |
| Verpakkingsbreedte | 60 mm |
| Verpakkingshoogte | 60 mm |
| Gewicht | 1,18 Kg |