Diamantzaag / diamant zaagblad
Deze Rhodius diamant doorslijpschijf is een betrouwbare allrounder met korte doorslijptijden en een lange levensduur. Geschikt voor in beton.
Te gebruiken op haakse slijpers.
Technische specificaties:
diameter = 115mm
segmenthoogte = 12mm
dikte = 2,2mm
asgat = 22,23mm
snelheid = 80 m/s
max. toerental = 13300rpm
Productafmetingen:
| Length | 115 mm |
|---|---|
| Width | 115 mm |
| Height | 3 mm |
| Weight | 0,11 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 175 mm |
|---|---|
| Width | 155 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 0,13 kg |