Diamantzaag / diamant zaagblad
Deze Rhodius diamant doorslijpschijf is een betrouwbare allrounder met korte doorslijptijden en een lange levensduur. Geschikt voor in beton.
Te gebruiken op haakse slijpers.
Technische specificaties:
diameter = 125mm
segmenthoogte = 12mm
dikte = 2,2mm
asgat = 22,23mm
snelheid = 80 m/s
max. toerental = 12250rpm
Productafmetingen:
| Length | 125 mm |
|---|---|
| Width | 125 mm |
| Height | 3 mm |
| Weight | 0,15 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 133 mm |
|---|---|
| Width | 164 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 0,17 kg |