Breekijzer / Koevoet
Speciaal voor vloeren
Lengte: 60cm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 1,9 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 610 mm |
|---|---|
| Width | 100 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 1,90 kg |
Breekijzer / Koevoet
Speciaal voor vloeren
Lengte: 60cm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 1,9 kg |
| Length | 610 mm |
|---|---|
| Width | 100 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 1,90 kg |