Steekringsleutelset
- maten = 10, 12, 13, 14, 17 en 19mm
- materiaal = chroom vanadium staal, mat vechroomd
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 260 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 0,83 kg |