Filtertang bandsleutel
- met 500mm lange anti slip band
- chrome vanadium staal
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 225 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0,25 kg |
Filtertang bandsleutel
- met 500mm lange anti slip band
- chrome vanadium staal
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 225 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0,25 kg |