Kabelschaar
Handvat is gemaakt van sterke aluminiumlegering en de bladen zijn gesmeden waardoor de tang een lange levensduur heeft.
- knipbereik = max. 500mm^2 koper / aluminium kabel
Productafmetingen:
| Length | 810 mm |
|---|---|
| Width | 170 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 820 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 3,00 kg |