Poelietrekker hydraulisch
Inclusief overdrukventiel
Oppervlak verchroomd
- capaciteit = 20 ton
- trekdiameter = 350mm max.
- treklengte = 200mm max.
- slagdiameter = 50mm
Let op:
dit artikel kan niet geretourneerd worden
Productafmetingen:
| Length | 190 mm |
|---|---|
| Width | 190 mm |
| Height | 450 mm |
| Weight | 13,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 550 mm |
|---|---|
| Width | 230 mm |
| Height | 270 mm |
| Weight | 15,00 kg |