Hydrauliek Abzieher
Including safety flooding valve and oil pressure control switch
Surface is chrome plated
- capacity = 20 ton
- pulling diameter = 350mm max.
- pulling length = 200mm max.
- stroke diameter = 50mm
Für dieses Produkt ist keine Rückgabe möglich
Produkt Abmessungen:
| Length | 190 mm |
|---|---|
| Width | 190 mm |
| Height | 450 mm |
| Weight | 13,0 kg |
Abmessungen der Verpackung:
| Length | 550 mm |
|---|---|
| Width | 230 mm |
| Height | 270 mm |
| Weight | 15,00 kg |