XP Tools dubbelzijdige vismagneten met een kleefkracht van 300 kg maken gebruik van de kracht van een sterke neodymium magneet, en hebben een vernikkelde afwerking. Ze trekken moeiteloos onderwater schatten aan.
Specificaties
| Touwdiameter | 8 mm |
| Materiaal | Neodymium |
| Touw lengte | 20 m |
| Kleefkracht | 300 kg |
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 94 mm |
| Productbreedte | 94 mm |
| Producthoogte | 28 mm |
| Productgewicht | 1,589 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 190 mm |
| Verpakkingsbreedte | 275 mm |
| Verpakkingshoogte | 150 mm |
| Gewicht | 2,24 Kg |