Hydraulische voetpomp luchtbediend kunststof behuizing
- capaciteit = 1600ml
- druk = 700 bar
- aansluiting luchtinlaat = 1/4"-18NPT
- aansluiting uitlaat = 3/8"-18NPT
- luchtdruk = 6 - 10 bar
- luchtverbruik onbelast = 0,7L/min
- luchtverbruik belast = 0,18L/min
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 7,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 570 mm |
|---|---|
| Width | 280 mm |
| Height | 230 mm |
| Weight | 8,00 kg |