Digitaal vulpistool voor olie
5-cijferig LCD display met 3V batterij.
Display geeft aan wanneer batterij bijna leeg is.
Rubber behuizing voor schokbestendigheid en langere levensduur. Weergave in liters, gallon, pint en quart.
koppeling = 1/2'' inwendig
opbrengst = 1 - 35L/min
max. druk = 0,5 - 50bar
viscositeit = 8 - 5000mPas
batterij = 1 *3V CR2
temperatuur = max. 60 graden Celcius
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 320 mm |
|---|---|
| Width | 160 mm |
| Height | 130 mm |
| Weight | 1,20 kg |