Verbindingskabel voor het doorlussen van meerdere GC8WLED lampen. Maakt het mogelijk om tot drie lampen op één adapter (GC8WAD) aan te sluiten.
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 0 mm |
| Productbreedte | 0 mm |
| Producthoogte | 0 mm |
| Productgewicht | 0,1 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 150 mm |
| Verpakkingsbreedte | 10 mm |
| Verpakkingshoogte | 10 mm |
| Gewicht | 0,10 Kg |