Kabel trekkous
- maatbereik = 12 - 15mm
- totale lengte = 400mm
- kracht = 275kg
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 400 mm |
|---|---|
| Width | 15 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0,03 kg |
Kabel trekkous
- maatbereik = 12 - 15mm
- totale lengte = 400mm
- kracht = 275kg
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 400 mm |
|---|---|
| Width | 15 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0,03 kg |