Kabel trekkous
- maatbereik = 19 - 25mm
- totale lengte = 470mm
- kracht = 625kg
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 470 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0,06 kg |
Kabel trekkous
- maatbereik = 19 - 25mm
- totale lengte = 470mm
- kracht = 625kg
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 470 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0,06 kg |