Kabel trekkous
- maatbereik = 25 - 31mm
- totale lengte = 580mm
- kracht = 875kg
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 580 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,12 kg |
Kabel trekkous
- maatbereik = 25 - 31mm
- totale lengte = 580mm
- kracht = 875kg
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 580 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,12 kg |