CEE wandcontactdoos
nominale stroom = 16A
nominale spanning = 400V
type = 3P N aarde
beschermingsgraad = IP44
wartel = M25
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,3 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 160 mm |
|---|---|
| Width | 72 mm |
| Height | 110 mm |
| Weight | 0,29 kg |