Werkplaatskruk / werkplaatsstoel / kruk
Deze professionele verrijdbare monteurskruk is verstelbaar in hoogte en is voorzien van een zeer comfortabele zitting.
De lichtgewicht werkplaatskruk is 360 graden draaibaar en bevat 4 stevige zwenkwielen, waarvan 2 met rem.
De 4 bakjes onderin zorgen voor opbergruimte voor gereedschap en dergelijken. De kruk kan aan beide zijkanten uitgebreid worden met optionele bekerhouders. Deze zijn niet inbegrepen maar wel bij ons verkrijgbaar.
- ingeschoven (minimale) hoogte = 550mm
- uitgeschoven (maximale) hoogte = 660mm
- afmeting zitting = 500 x 390mm
- diameter zwenkwielen = 100mm
Productafmetingen:
| Length | 530 mm |
|---|---|
| Width | 390 mm |
| Height | 540 mm |
| Weight | 7,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 540 mm |
|---|---|
| Width | 400 mm |
| Height | 220 mm |
| Weight | 8,50 kg |