Verrijdbaar gereedschapsrek / gereedschapsunit
Deze handige gereedschapstrolley biedt ondersteuning bij allerlei werkzaamheden in de werkplaats.
Het rek bestaat uit 3 identieke schappen om gereedschappen en dergelijken op te leggen.
De unit is uitgerust met 4 zwenkwielen, waarvan 2 met rem.
De trolley kan aan beide zijkanten van alle schappen uitgebreid worden met optionele bekerhouders. Deze zijn niet inbegrepen maar wel bij ons verkrijgbaar.
- diameter zwenkwielen = 75mm
Productafmetingen:
| Length | 740 mm |
|---|---|
| Width | 390 mm |
| Height | 870 mm |
| Weight | 6,2 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 540 mm |
|---|---|
| Width | 400 mm |
| Height | 270 mm |
| Weight | 7,30 kg |