Dieselmotor hand start
Deze dieselmotor wordt gebuikt als vervanging voor motors van onder andere waterpompen, industriële en landbouw machines. De motor start snel en is voorzien van een luchtfilter.
Specificaties:
- type = 4-slag / 1-cilinder verticaal
- verbrandingssysteem = directe injectie
- boring x slag = 70 x 55mm
- cilinderinhoud = 211cm³
- snelheid = 3000rpm
- vermogen 1 uur = 2,8kW (3,8pk)
- vermogen 12 uur = 2,5kW (3,4pk)
- tankinhoud = 2,5L
- smeerolie capaciteit = 0,75L
- brandstofverbruik = 280g/kWh
- luchtgekoeld
- ontsteking = TCI
- PTO rotatie = linksom
Productafmetingen:
| Length | 332 mm |
|---|---|
| Width | 386 mm |
| Height | 416 mm |
| Weight | 32,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 410 mm |
|---|---|
| Width | 380 mm |
| Height | 460 mm |
| Weight | 35,00 kg |