Benzinemotor E-start
Deze benzinemotor wordt gebuikt als vervanging voor motors van onder andere waterpompen, industriële en landbouw machines. De motor start snel en is voorzien van een luchtfilter.
Specificaties:
- type = 4-slag / 1-cilinder
- boring en slag = 88 x 64mm
- asmaat = 25mm
- spie breedte = 7mm
- cilinderinhoud = 389cm³
- max. vermogen = 13pk(HP) / 3600rpm
- max. koppel = 26,5Nm / 2500rpm
- luchtgekoeld
- ontsteking = TCI
- PTO rotatie = linksom
Productafmetingen:
| Length | 470 mm |
|---|---|
| Width | 390 mm |
| Height | 430 mm |
| Weight | 30,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 540 mm |
|---|---|
| Width | 460 mm |
| Height | 495 mm |
| Weight | 33,00 kg |